VOYK MANAGEMENT

VOYK_A

PROBLEM DO ROZWIĄZANIAStworzenie identyfikacji wizualnej spójnej dla fotografki Izy Grzybowskiej oraz jej menadżerki (VOYK). Kreacja musiała bym na tyle transparentna, aby nie wyróżniać żadnej ze stron, a jednocześnie jasno oddzielić obie postaci. Jej elementy miały się pojawiać w podstawowych drukach promocyjnych takich jak: wizytówki, zaproszenia, teczki na zdjęcia, ale również na od podstaw narysowanej stronie internetowej Izy.

POMYSŁSześciokąt w formie plastra miodu gromadzący wszystkie zaangażowane we współpracę z VOYK osoby (kreatywny ul), m.in. Izę Grzybowską.

ROZWIĄZANIENa motyw przewodni wybraliśmy sześciokąt, symbolicznie nawiązujący do elementów plastra miodu. Aktywna i zaangażowana w wiele przedsięwzięć VOYK potrzebowała na tyle pojemnego znaku, aby móc swobodnie przyłączać nowe osoby do kolejnych projektów. Plaster miodu, dzięki swojej regularnej geometrii nadawał się do tego wprost idealnie. Równocześnie pozbawiony typografii w dyskretny i neutralny sposób sprawdził się u Izy na stronie internetowej w postaci preloader’a, ikonki fav, czy też nawigacji. Iza na potrzeby serwisu www otrzymała odrębne, czysto typograficzne logo. Wypracowaliśmy dwa różne wątki wizerunkowe operujące spójnym językiem formalnym. W tej relacji biznesowej obie dziewczyny zachowały przestrzeń do rozwoju oraz indywidualny charakter w minimalistycznej oprawie.

VOYK_A5

VOYK_B

VOYK_C

VOYK_E

VOYK_F

VOYK_G

VOYK_H

VOYK_I

VOYK_D5

VOYK_kartka_A2

VOYK_kartka_B

Kategorie Branding, Digital
Klient VOYK MANAGEMENT