MORE MANNEQUINS VOL. 1

MORE_1

PROBLEM DO ROZWIĄZANIAZaprojektowanie uniwersalnej, minimalistycznej i nienarzucającej się identyfikacji wizualnej marki branży Visual Merchandising. Wypracowanie spójnego wizerunku firmy zajmującej się projektowaniem, produkcją i sprzedażą manekinów. Rozwijanie go i reagowanie w strategicznych momentach rozwoju firmy, takich jak np. premiera na rynku brytyjskim i niemieckim.

POMYSŁIdentyfikacja wizualna przyrównana do manekina. Jest na tyle minimalistyczna i nienarzucająca się, że można ją dowolnie ubrać, wystylizować w zależności od potrzeby.

ROZWIĄZANIEKompleksowa, wieloletnia obsługa klienta umożliwiła nam wypracowanie tożsamego języka komunikacji dla większości materiałów reklamowych. Prezentujemy markę w sposób świadomy, współczesny, na równi z konkurencją rynków zagranicznych. Promujemy markę w internecie, proponując rozwiązania nie tylko dotyczące wizerunkowego portfolio online, ale także odpowiadamy za wygląd sieci sklepów internetowych, stawiając na pierwszym miejscu kwestie czysto sprzedażowe. Prowadzimy social media (Facebook, Instagram, Pinterest), co konsekwentnie przekłada się na wzrost liczby odbiorców. Jesteśmy przy każdej sesji fotograficznej, retuszujemy, projektujemy druki, opakowania, czasem nawet sam produkt. Dbamy o to, aby wizerunek marki MORE, pomimo specyfiki branży, był zdeklarowany i oryginalny.

MORE_2b

MORE_3b

MORE_16

MORE_17a

MORE_18a

MORE_7

MORE_5

MORE_6

MORE_15

MORE_14

MORE_12

MORE_13a

MORE_13b

MORE Mannequins strona www

Kategorie Branding, Digital, Druk, Fotografia, Ilustracja, Kierownictwo Artystyczne, Projektowanie Opakowań, Web Design
Klient MORE MANNEQUINS